Regulamin

REGULAMIN SKLEPU MAGIAKOSMETYKOW.PL

§ 1 Informacje ogólne

 • Sklep internetowy, działający pod adresem https://magiakosmetykow.pl/ prowadzony jest przez firmę: Magia Kosmetyków Dariusz Aleksandrowicz; działającej na podstawie wpisu do Ewidencji Działalności Gospodarczej prowadzonej przez Prezydent Miasta Stołecznego Warszawy, o numerze NIP: 9511216527; REGON 384125310 z siedzibą w Warszawie. Osoba do kontaktu z firmą: Dariusz Aleksandrowicz 600771131, e-mail: kontakt@magiakosmetyków.pl
 • Dane Osobowe: z dniem 25 maja 2018 r. zmieniają się obowiązujące przepisy z zakresu ochrony danych osobowych. Zaczyna bowiem obowiązywać Ogólne Rozporządzenie z dnia 27 kwietnia 2016 r. o ochronie danych osobowych („RODO”).
  W tej informacji przedstawiamy najważniejsze zagadnienia dotyczące przetwarzania przez nas Państwa danych osobowych:
  Dane naszych klientów są przekazywane przewoźnikom współpracującymi  z naszym sklepem w celu dostarczenia zamówionego towaru.Podanie danych osobowych jest dobrowolne lecz niezbędne do realizacji wyżej wymienionych celów. Jak zawsze masz prawo dostępu do danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania. W tym celu wystarczy się z nami skontaktować. Administratorem danych jest Dariusz Aleksandrowicz 02-972 Warszawa.
 • Podczas składania zamówienia kupujący ma prawo do odznaczenia zgody na przetwarzanie danych, które trafiają do firmy Ceneo, aby mieć możliwość wypełnienia ankiety satysfakcji klienta.  
 • Firmy kurierskie które współpracują z nami to: DHL, DPD, InPost, Ruch S.A.
 • PRAWO WNIESIENIA SKARGI DO ORGANU NADZORCZEGO
  Przysługuje Pani/Panu również prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego zajmującego się ochroną danych osobowych w państwie członkowskim Pani / Pana zwykłego pobytu, miejsca pracy lub miejsca popełnienia domniemanego naruszenia.
  Biuro Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych (PUODO)
  ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa
  Telefon: 22 860 70 86
 • PRODUKTY
  Wszystkie towary oferowane w sklepie www.magiakosmetykow.pl są fabrycznie nowe, wolne od wad fizycznych oraz prawnych. Wszystkie towary zostały wprowadzone do obrotu na rynek Polski legalnie. W wyjątkowych przypadkach, gdy jest to wyraźnie oznaczone w nazwie i opisie produktu,  mogą być oferowane towary bez opakowania lub uszkodzone.
 1. 1. Zamówienia na produkty sprzedawane przez sklep www.magiakosmetykow.pl można składać za pośrednictwem strony internetowej znajdującej się pod adresem: https://magiakosmetykow.pl
 2. 2. Zamówienia są przyjmowane 24 godziny na dobę przez cały rok.

§ 2 Ceny

 1. 1. Wszystkie ceny podawane w sklepie internetowym przy danym produkcie wyrażone są w walucie polski złoty (PLN) i zawierają podatek VAT.
 2. 2. Koszty dostawy zakupionych w sklepie https://magiakosmetykow.pl towarów uzależnione są od formy wyboru sposobu dostawy towaru do Klienta.
 3. 3. Istnieją trzy formy płatności za zakupiony towar: a) - Przelew na konto, b) - Wysyłka za tzw. pobraniem z płatnością przy odbiorze, c) – Płatność online.
 4. 4. Kolejne zamówienie od Zamawiającego, który nie odebrał wcześniejszej przesyłki za pobraniem (nie informując sklepu o rezygnacji z zamówienia) może być zrealizowane tylko pod warunkiem płatności przelewem lub za pomocą płatności online.
 5. 5. Zwrot pieniędzy przelanych przez Klienta na konto sklepu może być dokonany tylko przelewem bankowym na podane przez Zamawiającego konto, zaś w przypadku gdy płatność została dokonana za pobraniem, sklep zwraca pieniądze w sposób dogodny dla klienta, po wcześniejszych wzajemnych uzgodnieniach.

§ 3 Warunki dostawy towaru

 1. 1. Dostawa zakupionego towaru odbywa się za pośrednictwem firmy kurierskiej DHL, DPD, Paczki w Ruchu oraz paczkomatów InPost.
 2. 2. Koszt dostawy uzależniony jest od wybranego przez Klienta sklepu sposobu dostawy zamówionego towaru.

§ 4 Ochrona danych osobowych

 1. 1.Wszelkie dane osobowe uzyskane w trakcie działalności sklepu są poufne. W żadnym wypadku ani w żadnej formie nie będą ujawniane innym osobom ani innym podmiotom zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. „O ochronie danych osobowych”. Zgodnie z tą ustawą Klienci mają prawo do wglądu w swoje dane, do ich poprawiania oraz wniesienia żądania o zaprzestaniu ich wykorzystywania.
 2. 2. Sklep zastrzega sobie prawo do informowania Klientów o promocjach i specjalnych rabatach dla stałych Klientów, o ile Ci jasno wyrażą na to zgodę.

§ 5 Warunki płatności

 1. 1. Płatności za zamówienia w sklepie www.magiakosmetykow.pl można dokonać:
  a) Przelewem na rachunek bankowy właściciela sklepu:
      mBank: 69 1140 2004 0000 3702 7908 0873
  b) Poprzez płatności online - podmiotem świadczącym obsługę płatności online jest Blue Media S.A.;
  c) W przypadku wyboru opcji dostawy "za pobraniem" bezpośrednio u dostawcy;
  d)Gotówką w przypadku wyboru opcji: Odbiór osobisty.

§ 6 Odstąpienie od umowy i reklamacji

 1. 1. Każdy Klient ma prawo do zwrotu kupionego w naszym sklepie towaru w ciągu 14 dni od jego zakupu bez podania żadnej przyczyny. Zwrot pieniędzy następuje w momencie otrzymania zwrotu zakupionego towaru. 
 2. 2. Podstawą przyjęcia reklamacji jest dowód zakupu towaru (paragon fiskalny lub faktura VAT).
 3. 3. Jeżeli zakupiony w sklepiewww.magiakosmetykow.pl towar zawiera wady fizyczne lub został uszkodzony podczas dostawy, Klient jest zobowiązany do zgłoszenia tego faktu do Sprzedawcy wraz z opisem wady, propozycją obniżenia jego ceny, albo żądaniem wymiany towaru, lub w przypadku jego braku, zwrotem pieniędzy na podany w reklamacji numer rachunku bankowego.
 4. 4. Zwrot kwoty produktu podlegającego reklamacji przyznawany jest na wskazane konto bankowe.
 5. 5. Sklep w zakresie zgłoszonych reklamacji nie przyjmuje żadnych przesyłek wysłanych na adres sklepu w formie „za pobraniem”.

§ 7 Postanowienia końcowe

 1. 1. Złożenie zamówienia jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu sklepu.
 2. 2. Sprzedający zobowiązuje się do ochrony danych osobowych zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych. Zgodnie z tą ustawą Kupujący wyraża zgodę na przechowywanie i przetwarzanie tych danych. Kupującemu przysługuje prawo do wglądu w swoje dane, do ich poprawiania oraz wniesienia żądania o zaprzestaniu ich wykorzystywania.
 3. 3. Sprzedający zastrzega sobie prawo do zmiany cen towarów znajdujących się w ofercie. Zmiana cen nie dotyczy zamówień przyjętych do realizacji. Sprzedający zastrzega sobie również prawo do wycofania poszczególnych towarów z oferty.
 4. 4. W sprawach nie uregulowanych niniejszym regulaminem stosuje się przepisy obowiązującego prawa, w tym przepisu Kodeksu Cywilnego.

 

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl